Pistolet KMR L-02 SPECTRA OR SA/DA 5" kal. 9x19mm - czarny

  • Add feedback:
  • Code: KONC.301189
  • EAN code: 5900000064437
  • Availability: Out of stock Out of stock  (0 szt.)
  • szt.
  • €11,300.00 / szt.
  • Out of stock

Pistolet KMR L-02 SPECTRA OR SA/DA 5" kal. 9x19mm - czarny

Pistolet KMR L-02 Spectra OR SA/DA 5″ to zaawansowany, pełnowymiarowy pistolet sportowo-taktyczny stworzony przez czeskiego producenta KMR Precision Arms. Model ten łączy w sobie precyzję strzelania, wysoką jakość wykonania oraz nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne, dzięki czemu doskonale sprawdza się zarówno w dynamicznych konkurencjach strzeleckich, jak i w treningach precyzyjnych.

Korpus pistoletu oraz zamek są wykonane z wytrzymałej stali, precyzyjnie obrobionej metodą CNC z jednego bloku materiału. Takie rozwiązanie zapewnia wyjątkową sztywność i trwałość konstrukcji, gwarantując stabilną pracę mechanizmu nawet przy intensywnym użytkowaniu. Całość pokryto odporną powłoką Cerakote zwiększającą odporność na korozję i ścieranie.

Lufa i system stabilizacji BRS
Model wyposażono w 5-calową (127 mm) lufę o ciężkim, kanelowanym profilu, co poprawia odprowadzanie ciepła i redukuje wagę komponentów. W górnej części zamka umieszczono system BRS — Barrel Ring System, który stabilizuje lufę podczas pracy zamka, zmniejszając wibracje i poprawiając powtarzalność strzałów.

Mechanizm spustowy SA/DA
Pistolet działa w trybie SA/DA (Single Action / Double Action) z krótkim resetem i płynną charakterystyką spustu. Taka konfiguracja daje użytkownikowi elastyczność — od szybkich, precyzyjnych strzałów w trybie pojedynczym po bezpieczniejszy, dłuższy cykl wyzwolenia w trybie podwójnym.

Optics Ready (OR) – przygotowany pod kolimator
Wersja OR (Optics Ready) posiada fabrycznie wykonane wcięcie na górnej powierzchni zamka, umożliwiające montaż popularnych kolimatorów lub mini-optyki. To idealne rozwiązanie dla strzelców dynamicznych lub osób preferujących strzelanie z celownikiem optoelektronicznym.


Chwyt i manipulatory
Ergonomiczny chwyt został pokryty teksturą zapewniającą pewne trzymanie w każdych warunkach, również w rękawicach taktycznych. Okładziny wykonano z wytrzymałego duraluminium, a manipulatory, takie jak bezpiecznik czy przycisk zrzutu magazynka, są powiększone i łatwo dostępne. Lewy bezpiecznik i dźwignia zrzutu magazynka mogą być również przełożone na stronę prawą, co zwiększa uniwersalność obsługi.

Przyrządy celownicze
Standardowo pistolet wyposażono w światłowodową muszkę o średnicy 1 mm oraz regulowaną szczerbinkę, co ułatwia szybkie wycelowanie i poprawia widoczność celu w zmiennych warunkach oświetleniowych.
  • ESS
  • Daniel Defense
  • Glock
  • SPS
  • GECO
  • IMI Defense LTD.
  • S&B
  • BUL LTD.
  • Sig Sauer
  • Double-Alpha Academy BV
  • Stil Crin Accessori per Pulizia, Armi
  • Beretta
  • MSA
  • Smith&Wesson
  • Armsan
  • Riton Optics
  • BCM
  • Koncern Kałasznikowa
  • WileyX
  • HS PRODUKT
  • Meprolight Ltd.
  • Ceska Zbrojovka
  • 5.11 Tactical
  • Cobalt Kinetics
  • Phalanx Defense Systems
  • Breda