Szyna Picatinny do strzelby Breda B12i
Szyna Picatinny przeznaczona do strzelby Breda B12i to solidne i funkcjonalne akcesorium, które umożliwia montaż celowników optycznych, takich jak kolimatory czy lunety, znacznie poprawiając komfort i precyzję celowania.
Została zaprojektowana specjalnie z myślą o tym modelu broni, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do komory zamkowej i zapewnia stabilne, pewne mocowanie. Wykonana z lekkiego, ale wytrzymałego aluminium lotniczego, charakteryzuje się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie czynników atmosferycznych, co czyni ją niezawodną w każdych warunkach. Szyna spełnia standard MIL-STD-1913, co gwarantuje pełną kompatybilność z większością dostępnych na rynku akcesoriów w systemie Picatinny.
To doskonały wybór dla osób, które chcą zwiększyć funkcjonalność swojej strzelby i dostosować ją do dynamicznego strzelectwa sportowego lub innych zastosowań taktycznych.